כיצד להתאים בין שירותי קייטרינג לחתונה שאתם חולמים עליה?

אוכל הוא אחד ממרכיבי האירוח שיכול להגדיר את ההצלחה של האירוע או את כישלונו. מסיבה זו, התאמת קייטרינג לחתונה היא משימה מאוד חשובה העומדת בפניכם בעת תכנון אירוע כה מרגש וחשוב ויש היום כמה שיטות מומלצות לבצע את ההתאמה האולטימטיבית בין סגנון האירוע לבין סגנון האוכל שיוגש במהלכו.

התאמה נכונה תבטיח כי אירוע החתונה ייזכר כאירוע מוצלח טעים ומפנק. לפני שניגשים לבחירת המנות שיוגשו במהלך האירוע כדאי לחשוב על קונספט מעניין להגשה, לבדוק האם מתאים לכם לעשות משהו מיוחד בחלק של קבלת הפנים או דווקא ללכת על רעיון מקורי בגזרת הקינוחים. טוויסט מעניין באוכל ייחד את האירוע שלכם ממאות אירועים אחרים המתקיימים בישראל מדי שנה ויגרום לו להיחרט בזיכרונותיהם של כל המוזמנים.

על פי הקונספט של האירוע

אחת הדרכים המומלצות ביותר לבחירת קייטרינג לחתונה היא על פי הקונספט של האירוע. אם זו חתונה בסגנון שוק למשל, כדאי לבחור קייטרינג שמגיש מנות אוכל בדוכנים ושהמנות שהוא מציע הן מנות אוכל שוק שכיף לאכול עם הידיים. אם החתונה הוא אירוע אלגנטי קלאסי, כדאי לבחור בקייטרינג המגיש מנות גורמה מוקפדות שמוגשות בפלייטינג מעוצב. פינגר פוד בקבלת הפנים יתאים לקונספט של מסיבת קוקטייל ומנות ברביקיו ישתלבו נהדר באירוע שיתקיים על חוף הים או בחורשה טבעית. במילים אחרות, שיטת ההתאמה הזו מצריכה לבחור קודם כל את הקונספט ורק אחרי זה את סוג הקייטרינג שיספק את שירותי הקייטרינג בחתונה.

על פי המיקום שבו יתקיים האירוע

דרך נוספת להתאים בין שירותי קייטרינג לחתונה לבין הסגנון של האירוע היא על ידי התאמת הקייטרינג והאוכל שהוא מציע למקום שבו יתקיים האירוע. 

אם זו למשל חצר פרטית או בריכה ומדובר על חתונה אינטימית, קייטרינג גורמה המציע תפריט ברביקיו יתאים מאוד. אם מדובר על אירוע ענק שמתקיים באולם אירועים, קייטרינג המציע הגשה בסגנון בופה זה חובה. 

אם זה אירוע קיץ המתקיים באוויר הפתוח, קייטרינג אסייתי שמגיש סושי תהיה לבחירה הנכונה ואם מדובר על אירוע חורף שיתקיים באולם סגור, כאן כדאי לבחור קייטרינג שמגיש גם מנות אוכל ביתי עם טוויסט מיוחד.

על פי כמות המוזמנים לאירוע

השיטה האחרונה שנדבר עליה כאן בהקשר להתאמה בין קייטרינג לחתונה לבין סוג האירוע היא על פי כמות המוזמנים. 

אם מדובר על אירוע אינטימי מצומצם אפשר לבחור קייטרינג גורמה קטן, אם בכוונתכם להזמין לחתונה יותר מ-300 איש, רק קייטרינג ענק בעל ותק, ניסיון וצוותי עובדים המתמחים כל אחד בתחום אחד יענה על צרכי האירוח של האירוע.