קייטרינג לאירועים קטנים יכול להפוך את האירוע שלכם לשיחת היום, ולאירוע שכולם יזכרו. כי הרי בסופו של דבר, אין כמו לחגוג אירוע אינטימי עם ארוחה טובה.

אנחנו, כאן בישראל, תמיד אוהבים לחגוג או לציין אירועים מיוחדים עם סעודה טובה ועם אנשים טובים. האנשים הטובים זה עליכם, אבל הסעודה – זה לגמרי בידיים שלנו.

בסופו של דבר, אין אחד שלא יודע שאחד הדברים החשובים ביותר שיש באירוע, ולא משנה מה הגודל שלו או מי האורחים, לא משנה אם אנחנו מארגנים אותו או שאנחנו מוזמנים כמו כולם – הוא האוכל שמוגש בו.

מנות טעימות, שעשויות מרכיבים איכותיים, יעזרו לאורחים שלכם לזכור את האירוע שלכם לטובה. הרי כולנו יודעים שזיכרון הולך טוב עם טעם טוב.

כשאתם חושבים על אירועים שהייתם בהם, כמו בר מצווה, חתונה או ברית מילה – מה אתם זוכרים יותר מאשר את האוכל? הזיכרון של השמחה עובר מהר הרבה יותר מאשר הזיכרון של המנות הטעימות.

בינינו, אף אחד גם לא רוצה למצוא את עצמו באירוע, ולא משנה אם מדובר באירוע קטן ואינטימי או באירוע גדול והמוני, שבסופו הוא נאלץ ללכת ולחפש מסעדה טובה כדי להשביע את הרעב שלו.

קייטרינג לאירועים קטנים - אלה הדברים שחשוב לשים לב אליהם לפני שסוגרים:

קייטרינג לאירועים קטנים הוא הדבר העיקרי שיכול להקפיץ את האירוע שלכם. בשורה התחתונה, זה לא משנה אם אתם חוגגים ברית מילה, חתונה או כל אירוע אחר, אתם רוצים שהאוכל שהאורחים שלכם יקבלו יהיה אוכל מעולה, ולא פחות מזה.

הרי הקייטרינג הוא בדיוק מה שיבדיל בין האירוע שלכם, שכולם יהנו להיזכר בו, לבין אותם אירועים שכבר הייתם בהם, והזיכרון לא הכי טוב (כן, אתם יודעים בדיוק למה אנחנו מתכוונים).

כדי לעשות את זה נכון, חשוב להתאים את הקייטרינג לאירוע, ולוודא מראש מה אתם מקבלים, כדי שלא תמצאו את עצמכם עם קייטרינג שלא תואם את האירוע, למורת רוחכם.

לשם כך, אספנו לכם כמה כללים שכדאי לכם לוודא לפני שאתם סוגרים עם חברת הסעדה לאירועים, ממליצים לכם לשמור את הכללים האלה לשיחות הקרובות:

1. קייטרינג כשר, או קייטרינג לא כשר: ברוב האירועים שאתם עורכים בישראל, כדאי להקפיד על כשרות, ולפחות כשרות בסיסית. גם אם אתם לא מקפידים על כשרות, ייתכן מאוד שלפחות אחד המוזמנים שלכם שומר כשרות.
במידה והקייטרינג שהזמנתם לאירוע אינו שומר על כשרות, זה עלול לגרום למורת רוח בקרב האורחים שומרי הכשרות, ולחוסר נעימות שלכם מולם. 

2. קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי: אחרי שביררתם אם חברת ההסעדה שאתם רוצים מחזיקה בתעודת כשרות (או לא), עליכם לברר אם היא יש לה מנות בשריות, מנות חלביות או שהיא ערוכה גם לאירוע בשרי וגם לאירוע חלבי.
מדוע חשוב לדעת אם מדובר בקייטרינג בשרי או חלבי? הסיבה פשוטה. כשאנחנו מגיעים לאירוע מסוים, הרבה פעמים אנחנו מצפים מראש למנות כאלה ואחרות. יש אורחים שעלולים להתאכזב במידה והם מצפים למנות בשריות, אך יוגשו באירוע מנות חלביות – ולהיפך.
לכן, כדאי להבין מה האורחים שלכם מצפים באירוע, וכמובן – מה אתם רוצים שיהיה באירוע שלכם, מטבח בשרי או חלבי. 

3. כמה סועדים יהיו באירוע: כאשר מזמינים קייטרינג לאירועים קטנים, חשוב להבהיר לחברת ההסעדה על כמה אורחים מדובר. הרי בסופו של דבר, "אירוע קטן" היא הגדרה משתנה אצל כל אחד ואחת. יש מי שאירוע קטן מבחינתו הוא אירוע של 20 אנשים, ויש מי שאירוע קטן מבחינתו הוא 150 אורחים.
כאשר אתם מדברים עם הקייטרינג ובודקים את ההתאמה שלו לאירוע שלכם, הדגישו בפניו את מספר האורחים. חברות קייטרינג מקצועיות ידעו לברר את הנושא הזה כבר בשלבים הראשונים של השיחה, אך אם הן לא עושות את זה – העלו את הנושא הזה בעצמכם.
ישנן חברות קייטרינג שמותאמות רק לאירועים מסוג מסויים – אירועים גדולים או אירועים קטנים. חברה שמתאימה לאירוע מסוג אחד, לא תוכל לתת שירות מיטבי לאירוע מסוג אחר. חברות קייטרינג בוטיק לאירועים קטנים לא יוכלו לספק שירות הולם לאירוע עם אורחים רבים.
מצד שני, קייטרינג שנותן שירות רק לאירועים גדולים, לא ידע איך ליצור אווירה אינטימית לאירוע קטן עם מעט משתתפים.
בשורה התחתונה, מספר המוזמנים הוא נתון קריטי לחברת הסעדה. הרי אף אחד מהאורחים שלכם לא ירצה להגיע לאירוע, מחויט ומחוייך, רק כדי לגלות שלא נשאר מספיק אוכל עבורו. 

4. הגשה לשולחן או בופה: ישנן חברות הסעדה שיודעות לתת שירות עם מלצרים וגם בבופה, שבו הסועדים ניגשים לעגלות אוכל או לעמדות ובוחרים מה הם מעוניינים לאכול.
לכל אחת מהאפשרויות האלה יש יתרונות וחסרונות. ישנם אנשים שחושבים שבופה אינו מספיק מכובד לאירוע, ומצד שני יש אנשים שלא אוהבים את השירות של המלצרים, ומעדיפים שלא יטרידו אותם בשולחן.
בשורה התחתונה, אתם מכירים את האורחים שלכם הכי טוב, ויודעים איך הם ירצו לקבל את האוכל שלהם באירוע שלכם. אבל הדבר הכי חשוב באירוע שלכם הוא אתם. לפני שאתם יוצרים קשר עם קייטרינג, כדאי לכם לחשוב איך אתם רוצים שהאירוע ייראה: האם האורחים ישבו בשולחן ומלצרים יגישו להם את המנות, או שהם יקומו, יגשו לעמדה ויבחרו בעצמם מה הם רוצים לאכול. כל השיטות טובות, השאלה היא מה מתאים לכם ולמוזמנים שלכם. 

5. קייטרינג שף, או קייטרינג "רגיל": גם במקרה הזה, יש הבדל גדול בין סוגי האירועים השונים. קייטרינג שף יוכל להוציא מנות יותר מעניינות ומפתיעות לעומת קייטרינג לאירועים קטנים אחר. מצד שני, חשוב להכיר את האורחים ואת אורח החיים שלהם. למרות שישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמה קולינרית של ממש, עדיין יש בינינו הרבה אנשים שמעדיפים את האוכל הרגיל שהם מכירים כבר, ואין להם שום רצון להכיר לחך שלהם טעמים חדשים ומפתיעים.
אנחנו לא תמיד מבינים את האנשים האלה, אבל כמובן שזו זכותם. לכן, גם כשאתם חושבים על סוג הקייטרינג, חשוב להכיר את הקהל שלהם ולהתאים את האירוע גם אליהם וגם אליכם, בעלי האירוע. 

6. רמת השירות: חברות קייטרינג רבות מעסיקים עובדים צעירים, לפעמים אפילו חבר'ה צעירים לפני צבא.
למרות שברוב המקרים מדובר בחבר'ה צעירים ונפלאים, חדורי מוטיבציה ורצון לעבוד – תודעת השירות שלהם אינה ברמה של עובד ותיק שמכיר את תחום ההסעדה והאירועים זמן רב.
לפני שאתם מזמינים קייטרינג לאירועים קטנים, ודאו שצוות העובדים, הפנים של הקייטרינג, מתאים לאופי האירוע שלכם.
הרי בסופו של דבר, גם אם את המנות הכין השף הכי מפורסם בעולם, הסועדים רואים מול העיניים את המלצרים והמלצריות. לכן יש להם תפקיד חשוב מאוד בנראות של הקייטרינג ושל האירוע שלכם.

קייטרינג זעפרן, שנהנה מוותק רב וניסיון בתחום ההסעדה באירועים קטנים וגדולים, יכול להתאים את עצמו לסוגי אירועים שונים ומגוונים. כקייטרינג לאירועים קטנים, אנחנו יודעים ליצור אירוע אינטימי שהאורחים זוכרים תמיד.

כדי לארח כיד המלך גם ביום שבת

כבר בשלב הראשוני, של שיחות ההיכרות, אנחנו מקפידים להבין היטב את בעלי האירוע, את האורחים ואת הכיוון הכללי והסגנון המבוקש.
כל אירוע דורש מאיתנו להיות שונים ומגוונים, שהרי מנות שמתאימות לבר מצווה, שחלק גדול מהמשתתפים בו הם ילדים וילדות בני 13, לא יתאימו לאירוע עסקי לחברה, מפגש משקיעים וכדומה.
כל אירוע כזה דורש גישה שונה, הבנה של האורחים ושל אופי האירוע, סוגים שונים של מנות ותודעת שירות שונה.

קייטרינג זעפרן מתמחה בכל סוגי האירועים, ויודע לשנות את עצמו ולהתאים את עצמו לכל אירוע שהוא כדי שאתם, בעלי האירוע תהיו מרוצים עד הגג.

לכן, בטרם תזמינו קייטרינג לאירועים קטנים, צרו קשר עם קייטרינג זעפרן ולא תתאכזבו. אנחנו מתמחים במגוון רחב של מנות, באפשרויות הסעדה מגוונות ובהתאמה מושלמת לשלל סוגי אירועים שונים ולכל מטרה.

אירוע שלא תשכחו

התאמה של הקייטרינג לאירועים קטנים זוכה לחשיבות גדולה מאוד בעיני האורחים. בשל כך, לפני כל אירוע אנו בודקים באיזה סוג אירוע מדובר, מיהם האורחים שישתתפו בו, כיצד בעלי האירוע ירצו את הצורת ההגשה המועדפת עליהם, וכיצד הם רואים את האירוע בדמיונם.
לאחר שביררנו את כל הפרטים האלה, אנחנו עושים כל מאמץ כדי שהאירוע שלכם יהפוך לזיכרון נעים בראשם של האורחים המוזמנים לאירוע.

אנחנו בקייטרינג זעפרן רק רוצים לעשות לכם אירוע שלא תשכחו.