שירותי קייטרינג בשרי גלאט מהדרין

אתם עומדים לערוך אירוע גדול שכולל כמה מאות מוזמנים ואתם מצפים להגעתם של אורחים שמאוד מקפידים על הכשרות.

למזון כשר ישנם ערכים בריאותיים לא מועטים ומעבר לנושא המסורת יש לדגשי הכשרות נופח יהודי מיוחד. הזמנת קייטרינג גלאט לאירוע תבטיח לכם הערכה רבה מצד האורחים, מכיוון שזה ישדר להם שאתם חושבים עליהם וכי הנאתם חשובה לכם. קייטרינג זעפרן הוא קייטרינג גלאט כשר שישמח לעזור לכם בארגון הסעודה החגיגית שתעמוד במרכז האירוע שלכם ואתם מוזמנים לפנות אליו על מנת לבדוק את התפריט הגלאט כשר שמציעים בו, אנו מבטיחים לכם כי תהיו מופתעים לטובה.

קייטרינג גלאט עם משגיח כשרות

משגיח הכשרות אשר עובד באופן יום יומי עם הקייטרינג זעפרן מתחייב לרמה הגבוהה ביותר של הכשרות בכל סוגי המטעמים, בין אם אלו מנות בשריות מורכבות או מנות קרות צמחוניות. רק קייטרינג גלאט כמו קייטרינג זעפרן יהיה גם מסוגל להתחייב לכך שכל המצרכים מהם מכינים את המנות במטבח הקייטרינג וכמו כן גם כל הכלים בהם משתמשים במהלך הכנת המנות, עומדים בקריטריונים המחמירים שמעניקים למאכלים את האות גלאט כשר.

בקייטרינג זעפרן מקפידים על ההכשר למהדרין מהיום הראשון לקיומו של הקייטרינג, כך שגם הצוות של המטבח וגם הכלים בהם משתמשים בו, הוכשרו כהלכה על מנת להבטיח את רמת הכשרות הגבוהה ביותר.

במידה ותהיו מעוניינים בכך, באגדתא ישמחו להבטיח לכם כי משגיח הכשרות עימו עובדים בקייטרינג יהיה נוכח גם בזמן הגשת הארוחה ואם תרצו, במיוחד עבור האירוע שלכם קייטרינג זעפרן ירכשו את הבשרים עם החותמת המקובלת עליכם מבחינת שיטת השחיטה וסוג ההכשר. מכיוון שאגדתא רואים בנושא הכשרות חובה שחלה על כל העוסקים בתחום ההסעדה ואת בחירתו החופשית של כל לקוח, לא יחייבו אתכם בתוספת מחיר על אף אחד מהנושאים הקשורים לכשרות.

תפריט גלאט עשיר ומגוון ולא רק

קייטרינג זעפרן הוא קייטרינג גלאט שההקפדה על הכשרות טמונה עמוק בעשייה שלו לא רק בתהליכי ההכנה של המנות, אלא גם בגישה ובנושא השירות על כל מרכיביו וזה מבטיח לכם כי באירוע שלכם יוגש האוכל האיכותי והמוקפד ביותר ברמת הכשרות מבחינת איכות ההגשה וגם מבחינת הטעמים שלו כמובן.

הנכם מוזמנים לפנות לקייטרינג זעפרן על מנת להתרשם מהתפריט העשיר שמציעים בקייטרינג זה עבור קהל השומר על הכשרות והצוות של הקייטרינג ישמח להתאים את האוכל לרמת הציפיות שלכם וגם לתקציב שקבעתם עבור האירוע. יחס אישי, התחשבות בכל בקשה ואדיבות כבר כלולים בשירות של אגדתא ובנוסף, תיהנו גם מערב טעימות מושקע וממנות שיתאימו לכל אחד ואחד מהאורחים שאתם עומדים להזמין לאירוע.