האם כל קייטרינג במרכז הארץ יציע לכם את אותה התמורה למחיר

היום פועלות לא מעט חברות קייטרינג במרכז ולאחר שפונים לכמה מהן יכול להתקבל בטעות הרושם המטעה כי רובן מציעות את אותו השירות ותפריט דומה למדיי שמתאים לציבור הרחב. אין הדבר מדויק כי חברות קייטרינג במרכז הארץ רחוקות מלהיות דומות זו לזו והשירותים שהן מציעות שונים ונבדלים במגוון רחב של פרמטרים.

כאשר באים לבחור את חברת הקייטרינג שתספק את האוכל לאירוע שאתם מתכננים, כדאי להכיר את ההבדלים על מנת להבין מול מה אתה עומדים וכיצד לבחור את סוג הקייטרינג שיענה על ציפיותיכם בצורה הטובה ביותר.

איכות חומרי הגלם עושה את ההבדל הגדול

הדבר הראשון שמבדיל בין חברות קייטרינג במרכז הארץ ובכל מקום אחר גם, הוא כמובן נושא איכות חומרי הגלם. חברת קייטרינג איכותית שמספקת שירותים להרבה אירועים תמיד תוכל להתחייב לשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר מסיבה פשוטה, התחלופה הגבוהה וזאת מכיוון שחברה שיש לה כל יום אירוע אחר היא חברה שמצרכי המזון מסופקים לה מדי יום. על מנת להתחייב לאיכות חומרי הגלם לא צריך להיות קייטרינג גורמה, אלא לעבוד עם ספקי המזון המובחרים שפועלים בארץ.

גם וירטואוזיות של המנות שנכללות בתפריט הקייטרינג אינה הבטחה לאיכות חומרי הגלם. ניסיון מקצועי, הבנת החשיבות של איכות השירות וחשיבה עסקית נכונה כן יבטיחו כי תקבלו את האוכל האיכותי ביותר אותו הכינו מהמצרכים הטריים והאיכותיים ביותר.

כשרות הוא לא עניין מובן מאליו

גם מבחינת הכשרות, הסוג שלה ומידת ההקפדה עליה לא כל החברות שמספקות שירותי קייטרינג במרכז הארץ שוות זו לזו. ישנן חברות בעלות הכשר כללי וישנן חברות קייטרינג בעלות תעודת כשרות מחמירה של בד"ץ.

חברות קייטרינג אחרות יציגו בפניכם תעודת כשרות "למהדרין" וזוהי למעשה אחת השיטות לבחור את חברת הקייטרינג האיכותית, מכיוון שככל שמידת הכשרות ורמת ההקפדה עליה תהיה יותר מחמירה, כך גם תעלה בהתאם איכותם של שירותי הקייטרינג. אם נושא הכשרות חשוב לכם, קחו בחשבון כי ככל שמידת הכשרות מחמירה יותר, כך יעלה מחיר השירותים של חברת הקייטרינג.

התחרות המקצועית שהיא לטובתכם

כאשר מדברים על תמורה למחיר, הכוונה היא לאיכות האוכל ואיכות טעמו, איכות צורת ההגשה והמבחר בהשוואה למחיר שמבקשים בגני אירועים במרכז או בחברות קייטרינג במרכז הארץ. כאן התחרות הרבה שקיימת באזור המרכז בין חברות הקייטרינג באה לשרת אתכם כי חברות קייטרינג עמלות על הבטחת שירות טוב יותר ותמורה טובה יותר. ולסיכום: כאשר מדברים על תמורה הכוונה היא כמובן למחיר השירותים ביחס לאיכות השירות, מבחר האוכל ואיכות הטעמים שלו.