מה מייחד שירותי קייטרינג לבר מצווה

מחפשים קייטרינג לבר מצווה? אירועי בר מצווה ייחודיים לעומת שאר האירועים המשפחתיים, לכן התאמת סגנון הקייטרינג לאירוע צריכה להיעשות על פי פרמטרים שונים במקצת. הסיבה לכך היא שמרבית המוזמנים או ליתר דיוק כמחצית מהמוזמנים לאירוע הם ילדים ולכן יש להתאים את סגנון האוכל למה שהם אוהבים מבלי לוותר על סעודה המתאימה לאורחים המבוגרים. 

שירותי קייטרינג לבר מצווה אם כך, צריכים לכלול את מנות האוכל האיכותיות שאנו מצפים למצוא באירוע ולצידן מנות ילדים מיוחדות. כמו כן, מכיוון שמרבית מסיבות בר מצווה מתקיימות במיקום שונה מאולם אירועים, בעת פניה לחברות קייטרינג חשוב לבדוק האם הגשה במקום כמו פארק למשל מצריכה תוספת למחיר השירות.

מנות מיוחדות לילדים

בין אם מסיבת בר מצווה מתקיימת באולם אירועים סטנדרטי או בשטח פתוח כמו גן או פארק ובין אם מדובר על מסיבת בר מצווה במתחם משחקים מיוחד, שירותי קייטרינג צריכים לכלול מנות למבוגרים לצד מנות המותאמות לילדים. 

זה יכול להיות דוכן הגשה עם נקניקייה בלחמנייה, שערות סבתא, מכונת פופקורן, דוכן פיצות או דוכן שבו מכינים מיני המבורגרים, מה שחשוב הוא שיהיה באירוע מבחר של לפחות שלוש מנות ילדים. המבוגרים יוכלו ליהנות מתפריט רגיל שיכלול מנות ראשונות ובשרים עם תוספות חמות או תפריט בעל קונספט ייחודי שיכלול מנות כמו פלאפל ממולא או מעורב ירושלמי גורמה בפיתה.

מפלים ופסלים מתוקים

על מנת להפוך את המסיבה למיוחדת עוד יותר עבור הילדים כדאי לבדוק מול חברה שמספקת לכם שירותי קייטרינג לבר מצווה, האם יש באפשרותה לספק לכם דברים מיוחדים כמו למשל מפלי שוקולד, פסלי מרשמלו או עוגת קומות, זרים מתוקים מסוכריות או דוכן פנקייקים וגלידות. 

תוספת כזו תוסיף המון לחוויית האירוח שתיצרו והילדים שמוזמנים לאירוע יהיו מאושרים עד הגג. רעיון נוסף שחברת קייטרינג מתמחה באירועי בר מצווה תוכל ליישם בקלות קשור לסגנונות מיוחדים של הגשה באירוע, שיהפכו את האירוע למסיבת ילדים תוססת וזה בדיוק מה שבר מצווה אמורה להיות.

 

סגנון ההגשה זה הכול

כאשר מדובר על סגנון ההגשה הכוונה היא לגימיקים מיוחדים שיכולים להפוך מנות אוכל סטנדרטיות להרבה יותר מעניינות מסתם אוכל אירועים. הגשת נקניקייה בלחמנייה מתוך דוכן שצורתו היא לחמנייה עם נקניקייה או פופקורן שיוגש מעמדה הזהה לזו שאנו מוצאים בבתי הקולנוע, הן רק שתי דוגמאות מתוך עשרות שקיימות היום. 

הקדישו פינה למנות הילדים ושלבו בתפריט של קייטרינג לבר מצווה כמה מנות מפתיעות גם למבוגרים כמו סושי למשל ומובטח לכם אירוע טעים ומרשים שכולם ייהנו ממנו.