טיפים לבחירת קייטרינג לאירועים קטנים

 
אוכל מוכן קייטרינג לאירועים קטנים קייטרינג לאירועים
אוכל ביתי מוכן קייטרינג לחברות קייטרינג לאירועים קטנים קייטרינג לאירועים
 
תפריט סוגי אירועים תפריט הזמנות אונליין
 
עריכת שולחת מושלמת לאירוע

תפריט לאירועים קטנים וגדולים

אוכל מוכן לאירועים קטנים


 
 

אירוע מפואר חייב לכלול ארוחה משובחת בעלת מטעמים מקוריים שהוכנו בשיטות בישול מתקדמות וממוצרי הגלם הטריים ביותר. את הארוחה ההולמות ביותר לאירוע מצומצם אך מפואר ישמח לספק לכם קייטרינג לאירועים קטנים קייטרינג זעפרן. בקייטרינג זעפרן דואגים כי כל הפרטים הקטנים ביותר בחוויית האירוח הקולינארי יהיו לא פחות ממושלמים והקפדה זו הופכת את קייטרינג זעפרן לבחירה המושלמת לאירועים לא גדולים שבהם הדגש הוא על יצירת חוויית אירוח איכותית.

אירועים קטנים זה אוכל גדול

בזכות ניסיון רב השנים וצוות מנוסה שהורכב מבחירי אנשי הגסטרונומיה בארץ, קייטרינג לאירועים קטנים של קייטרינג זעפרן מציע ללקוחותיו מטבח גורמה מהמשובחים ביותר בענף האירועים. בזכות האבזור המושלם של המטבח שהוקם במיוחד עבור האירועים ובזכות הצוות המקצועי שנבחר בקפידה על פי הרמה והוותק של הניסיון, התפריט של קייטרינג זעפרן כולל מנות מעוצבות באלגנטיות ובעלות טעמים וניחוחות שמאפיינים את הסעודות המפוארות המוגשות לרוב רק במסעדות היוקרה.

התפריט של קייטרינג לאירועים קטנים מבית קייטרינג זעפרן כולל מבחר עשיר של מנות ראשונות המוגשות בקבלת הפנים על מנת לעורר טעם של עוד ולהנעים את שיחות ההיכרות בין האורחים. לשם כך, מקפידים בקייטרינג זעפרן על הגשה אסתטית המושכת את שתומת הלב ומאפשרת אכילה ללא כלי אוכל. לאחר מכן התפריט מציע מבחר מנות ראשונות קרות ברמת עשייה מדויקת ומנות עיקריות הכוללות בשר כשר מובחר ומגוון תוספות בעלות טיבול מאוזן. בקייטרינג זעפרן חושבים גם על האורחים הצמחוניים והטבעוניים ומציעים מבחר מנות שמותאמות לקהל זה וכמו כן גם מנות דג שעשויות מדגים טריים ולצידם תוספות בנוסח ישראלי אותנטי או מנות בריאות מהמטבח הישראלי החדש. אם חשבתם שכאן מסתיימת רשימת המטעמים שיוגשו על ידי קייטרינג זעפרן לאורחים שלכם אתם טועים, כי שף קונדיטור של קייטרינג זעפרן ירכיב לאירוע שלכם תפריט קינוחי פרווה שכמותם טרם יצא לכם לטעום, הן מבחינת המבחר והן מבחינת איכות הטעמים.

קייטרינג לאירועים קטנים שמקפיד על כל הפרטים

באגדתא לא זונחים שום פרט, אלא דוגלים בלשים דגש מיוחד לכל מרכיבי הארוחה, לכן תודעת השירות הגבוהה של צוות ההגשה וצורת ההגשה של המנות, מוקפדים בקייטרינג זעפרן לא פחות מטעמו של האוכל המשובח. בקייטרינג זעפרן מבטיחים לכם כי תקבלו מהאורחים מחמאות רבות על הבחירה המוצלחת וכי הארוחה שתוגש באירוע תיזכר בתור אחת החוויות הקולינאריות האיכותיות והמוקפדות.

הנכם מוזמנים לפנות לקייטרינג זעפרן על מנת להתרשם מתפריט קייטרינג לאירועים קטנים וכדי לבחור את מבחר המנות המושלם לסגנון האירוע שאתם עומדים לחגוג. בקייטרינג זעפרן מתחייבים לרמת מחירים סבירה ולשירותיות ברמה הכי גבוהה מפנייתכם הראשונה ועד לסיומו המוצלח של האירוע שישאיר אצל כולם טעם של עוד.

לפרטים נוספים 


דף הבית טלפוןפייסבוק