אודות

 
אוכל מוכן קייטרינג לאירועים קטנים קייטרינג לאירועים
אוכל ביתי מוכן קייטרינג לחברות קייטרינג לאירועים קטנים קייטרינג לאירועים
 
תפריט סוגי אירועים תפריט הזמנות אונליין
 

קייטרינג דיל הוא קייטרינג ייחודי במינו המאפשר בחירה נוחה בין תפריט של קייטרינג לאירועים קטנים לבין קייטרינג בשרי כשר שיתאים גם לאירועים גדולים. חוויית המטעמים שמציע הקייטרינג מבטיחה אירוח גורמה ברמה הגבוהה ביותר ולשם כך מועסקים בקייטרינג דיל בכירי השפים ואנשי הגסטרונומיה שמתמחים במיוחד בשירותי ההסעדה לאירועים בכל הגדלים.

איך זה עובד עם קייטרינג דיל

בעת הרכבת התפריט לאירוע, בין אם השירות שנדרש הוא קייטרינג לשבת חתן או קייטרינג לחתונה, הושם דגש על הפרטים הקטנים ביותר הן בבחירת מבחר המנות והן בסגנון הבישול, זאת בכדי לספק ללקוח ולאורחים שלו חוויית טעמים בלתי נשכחת. החזון של קייטרינג דיל הוא לספק לקהל הישראלי חוויית מטעמים ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא היום בתחום האירועים, תוך כדי ביצוע ההתאמה המדויקת ביותר לטעמו של הלקוח, לסגנון הקולינארי של העדה שלו ולסוג האירוע שהוא עומד לחגוג.

להישאר עם טעם של עוד

אוכל הוא אחד הדברים החשובים בכל אירוע חגיגי והוא זה אשר נחרט בזיכרון הנוכחים בו, שירותי הקייטרינג של קייטרינג דיל יבטיחו לכם כי אלה יהיו הזיכרונות המשובחים ביותר שישאירו הרבה טעם של עוד. מאחורי קייטרינג דיל עומדים אנשי מקצוע מובילים מתחום האירוח והקולינריה שעמלים קשה על מנת לספק שירותי קייטרינג ייחודיים, ברמה גבוהה ובמחירים הנוחים לכל כיס, מה שבסופו של דבר יוצר חוויית אירוח גורמה מליגה אחרת. צוות השפים של קייטרינג דיל ייצרו עבורכם את התפריט העשיר והמגוון וצוות ההגשה יעניק לאורחים שלכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר.דף הבית טלפוןפייסבוק